Susitikimas su buvusiu gimnazistu
Antradienis, 17 Spalis 2017 07:52

     Pirmadienį, spalio 16 dieną, gimnazijoje viešėjo Jurgis Masilionis, buvęs mūsų gimnazijos mokinys, kuris su II ir III klasės gimnazistais pasidalino mintimis apie savo ieškojimų kelią, prasidėjusį  prieš aštuonerius metus užvėrus gimnazijos duris:

,,Mano istorija prasidėjo nuo ieškojimų - baigdamas mokyklą, nežinojau, kuo norėčiau būti. Iš pradžių, išvykęs į Angliją, šiek tiek laiko praleidau sandėlyje, kraudamas  kompiuterius ir skalbimo mašinas į sunkvežimius. Tokį darbą dirbdamas pagaliau suvokiau, kad  noriu savo  gyvenimą susieti su muzika ir mokslu. Įstojau  į De Montfort universitetą Didžiojoje Britanijoje ir  ėmiau gilintis į garso įrašymo meno paslaptis. Ilgainiui įsidarbinau pačiame universitete ir stengiausi įgauti kuo daugiau patirties. Po bakalauro studijų dirbau vietinėje televizijoje, tuo pat metu savanoriavau Britų Muzikos Archyve, kur dirbau XX a. vidurio juostinių įrašų restauratoriumi. Praleidęs beveik šešerius metus Didžiojoje Britanijoje, sugrįžau į Lietuvą, įkūriau savo įrašų studiją ir pradėjau dirbti su vietiniais atlikėjais.

Drąsiai galiu Jums pasakyti,  jog nėra nieko baisaus iš karto nežinoti, ką nori veikti  gyvenime. Reikia suteikti galimybių savo smalsumui ir galbūt jis nuves prie svajonių darbo, apie kurį net nebuvote susimąstę. Jeigu susidomėjote mano pasakojimu ir norite ko nors dar paklausti, visada galite man parašyti  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ''.

II ir III klasės gimnazistai dėkoja Jurgiui  už padrąsinimą nebijoti siekti savo savjonių ir istorijos mokytojai Loretai Tolkovienei už galimybę susitikti.

DSC_0157     DSC_0163lkj

 

Ugdymas karjerai

ugdymas karjerai

Kalendorius

sausio 2018
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Naudingos nuorodos


Z-Logo1

 

 

 

egzaminai

 

 

 

 

Logo_ilgas_180