Vizija , misija
Penktadienis, 22 Balandis 2011 12:34

Vizija
Marijampolės marijonų gimnazija – gimnazija, kurioje stengiamasi užtikrinti saugias darbo ir mokymosi sąlygas, kurioje ugdomas laisvas, atviras, savarankiškas, atsakingas pilietis ir kūrybinga bei iniciatyvi asmenybė. Mokiniams garantuojamos kokybišką vidurinį išsilavinimą atitinkančios žinios. Diegiamos katalikiškosios moralės vertybės. Ugdymo procese sudaromos sąlygos saviraiškai, saviugdai, kūrybiškumui. Gimnazija – švietimo įstaiga, atvira visai bendruomenei, siekianti kurti partneryste pagrįstą aplinką, įgyti šiuolaikinių kompetencijų, kurios leidžia pasiekti aukštesnę ugdymo kokybę. Tai nuolat besimokanti organizacija, siekianti europinio lygio įstaiga, racionaliai atsižvelgianti į Lietuvos ir Europos švietimo pokyčius.

Misija

Tai katalikiška ugdymo įstaiga, tęsianti senosios katalikiškosios Marijonų gimnazijos tradicijas, teikianti valstybinius reikalavimus atitinkantį bendrąjį vidurinį išsilavinimą, garantuojanti ugdymo kokybę, sudaranti visiems lygias galimybes lavintis pagal pasirinktą sritį, ieškanti naujų ugdymo būdų ir metodų, besivadovaujanti katalikiškos moralės-sąžiningumo, humaniškumo bei europietiško humanizmo-demokratijos, viešumo, skaidrumo, tolerancijos, nuoseklumo, visuotinumo ir prieinamumo, aiškumo principais.
 

Ugdymas karjerai

ugdymas karjerai

Kalendorius

spalio 2017
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Naudingos nuorodos


Z-Logo1

 

 

 

egzaminai

 

 

 

 

Logo_ilgas_180